35. ODDÍL - JEŠTĚRKY

17:30 - 19:00 skautky, klubovna za Baťovou nemocnicí

Dívky ve věku 6 - 15 let

Fotogalerie oddílu - http://35oddil.rajce.idnes.cz/

Aktuálně nepřijímáme nové členy!

35. oddíl Ještěrky je oddíl světlušek a skautek ve věku od 6 do 15 let, ve kterém je v současné době 19 světlušek a 8 skautek a 1 starší rádkyně, která pomáhá s přípravou programu. O ty všechny se samozřejmě ještě starají dvě zkušené a léty prověřené vedoucí, kterými jsou Brouček a Šmoula, které mají potřebnou kvalifikaci pro vedení dětí.

Náplní našeho programu je především bavit se a poznávat, což velice rády praktikujeme především na výtvarných a rukodělných aktivitách, ale i akčních hrách, výpravách do přírody a letních táborech.

Potkáváme se pravidelně jednou týdně na schůzkách v naší klubovně za Baťovou nemocnicí, přibližně jednou za dva měsíce jezdíme na víkendové výpravy na skautské chaty a neodmyslitelnou součástí našeho celoročního programu jsou letní tábory, ať už v indiánských tee-pee či podsadových stanech.
Rádi tě přivítáme mezi námi, tak neváhej a zavolej, nebo rovnou přijď ve středu na naši schůzku!