KLUBOVNA

Adresa Ulice Žabárna, Zlín, 760 01, Česká republika
GPS souřadnice 49°13'40.747"N, 17°42'11.609"E

Klubovna se nachází na konci ulice Žabárna (viz GPS souřadnice), jedná se o starší likusák. K dispozici je vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí, chlapecké a dívčí záchody, jedna sprcha a Wi-fi. Topení je elektrické a nachází se v každé místnosti klubovny. Je možno také využít pět kluboven oddílů střediska. Nad klubovnou se nachází hřiště, které je možno využít pro venkovní aktivity (možnost natažení volejbalové sítě).

ZÁKLADNA DRŽKOVÁ

Adresa Držková, 763 19, Česká republika
GPS souřadnice 49°20'12.226"N, 17°47'0.462"E

Na chatě se nachází kamna na pevná paliva ve společenské místnosti a v kuchyni. Kuchyně vybavena spotřebiči jako je rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický sporák nebo lednička, dále je k dispozici nádobí od velkých hrnců po různé talířky a příbory (kuchyně je plně vybavena). V patře jsou místnosti vybaveny matracemi pro spaní. V prostorách chaty jsou nutné přezůvky. U chaty je studna s pitnou vodou a latríny, elektřina na chatě je k dispozici.

Držková dispozice - 1. patro Držková dispozice - 2. patro

SRUB BŘEZNICE