“A Scout smiles and whistles under all circumstances.”

- Robert Baden-Powell

Přežití 2017

Chcete poznat opravdové přátelství? Zkusit co je opravdový hlad ? Sáhnout si na dno svých sil, nebo se jen pohodově zabavit o víkendu bez nároku na vítězství? Tak pojďte přežít na Přežití!

Číst dál: Přežití 2017

Rádcovský kurz Apollo

Jsi rádce, podrádce nebo člen družiny? Máš zájem naučit se něco nového? Pak je tento kurz určen přímo pro tebe. Pokud se chceš stát dobrým rádcem, vůdcem, vyplň přihlášku a zúčastni se kurzu. Můžeš se těšit na jedinečný zážitek a nové kamarády.

Číst dál: Rádcovský kurz Apollo

Betlémské světlo 2016

Vánoce už jsou za dveřmi, na adventním věnci nám zbývá už jen jedna svíce nezapálená a skauti z 18. oddílu Templáři budou již tradičně roznášet Betlémské světlo. Jako každý rok vyrazí se světlem po Zlíně a zapálí svíčky a lucerničky v mnoha rodinách.

Číst dál: Betlémské světlo 2016

Bilbovky 2016

Srdečně Vás zveme na tradiční akci skautského střediska Impeesa Zlín. Přijďte se podívat na skautskou klubovnu, zahrát hry a posedět u slavnostního ohně. Zveme všechny skauty současné i bývalé, všechny kamarády a známé.

Číst dál: Bilbovky 2016

Úklid Dřevnice 2016

Na jaře se každoročně účastníme uklízení břehů řeky Dřevnice. Letos byl termín úklidu stanoven na sobotu 9.4.2016. V tento den počasí příliš nepřálo, byla zima a pršelo, přesto jsme se nezalekli a v poměrně hojném počtu, vybaveni pláštěnkami či nepromokavými bundami, se svého úkolu zhostili. Odpadky jsme sbírali do pytlů, které spolu s rukavicemi poskytlo město Zlín. Tyto se pak naplněné nechávali na březích řeky, kde je vyzvedli pracovníci Technických služeb.

Číst dál: Úklid Dřevnice 2016

Příměstský tábor 2016

Kdo to ještě neslyšel ať zví, že Síla se probouzí. A nejen v nějaké předaleké galaxii, ale také ve Zlíně. Proto se naše klubovna promění na dva prázdninové týdny v akademii, kde se budou školit mladí Jediové. A bude o ně dobře postaráno.

Číst dál: Příměstský tábor 2016

Středisková akademie

Návrat k této tradici se nám vyplatil a akademie byla moc podařená. Jejím smyslem není pouze představení se blízkým, ale také potkání se navzájem ve středisku. Větší akce bývají spíše pro starší, a tak třeba rozrůstající se Bobříky někteří vůbec neznají. A co teprve naši bratři a sestry v Želechovicích!

Číst dál: Středisková akademie

Střediskový florbalový turnaj

Začátkem prosince proběhne střediskový florbalový turnaj! Turnaj je určen pro vlčata, světlušky, skauty a skautky. O vaše spoluhráče se nemusíte bát, týmy se budou skládat přímo na místě tak, aby byly co nejvíce vyvážené a my si mohli hru na maximum užít!

Číst dál: Střediskový florbalový turnaj