40. ODDÍL - BOBŘÍCI

Pondělí - 16:00 - 17:30 hodin, klubovna za Baťovou nemocnicí

Holky a kluci ve věku 5 - 8 let

V našem oddíle jsou děvčata a kluci ve věku 5 až 8 let. Bobříci se učí poznávat přírodu a život člověka v ní, náplní naší činnosti je i spousta zajímavých her a soutěží, rukodělná a sportovní činnost. Nezaměřujeme se na výkon, ale na týmovou spolupráci... Potkáváme se pravidelně jednou týdně na schůzkách v naší klubovně za Baťovou nemocnicí, nepravidelně pořádáme jednodenní či dvoudenní výpravy do okolí Zlína. Završením celoročního programu je každoročně týdenní letní tábor v podsadových stanech.

Pokud vás cokoliv z toho zaujalo, přijďte se k nám podívat na schůzku.

Rádi vás mezi námi uvidíme!