“A Scout smiles and whistles under all circumstances.”

- Robert Baden-Powell

Vánoce se blíží, poslední adventní neděle je před námi a skauti z 18. oddílu Templáři budou již tradičně roznášet Betlémské světlo. Jako každý rok vyrazí se světlem po Zlíně a zapálí svíčky a lucerničky v mnoha rodinách.

 V sobotu 19.12.2016 vyzvedne malá skupinka světlo v Otrokovicích, kam jej přivezou skauti vlakem z Brna. Světlo budou skauti chránit ve svých domovech až do 23.12. kdy bude probíhat roznos. Letošní obměnou akce je, že veřejnost si bude moci světlo napálit přímo v klubovně a to 23.12.2015 od 13:00 do 13:30 hodin, posléze celý oddíl vyrazí napříč městem předávat světlo do rodin, k přátelům a sousedům. 

Pokud si přijdete světlo napálit na klubovnu, doporučujeme vzít s sebou svíci v zavařovací sklenici/funkční petrolejovou lampu a špejle

 

Fotografie z roku 2014  http://skauti-zlin.cz/fotogalerie/2014-12-23-betlemske-svtlo

Pro více informací o Betlémském světle klikněte na http://www.betlemskesvetlo.cz/